Kurumsal

image
image
image
image
image Kurumsal

Çeyrek Asırlık Tecrübe

Çeyrek asırdır, Hollanda merkezli, öncü yazılım markası olarak yolumuza devam ediyoruz.
E-ticaret yazılımları, pazaryeri yazılımları, BestSoft Otomasyon, özel yazılım ve POS (Satış Noktası) uygulamaları ve ilgili ürün ve hizmetleri sağlayan küresel bir şirketiz.
Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak, e-ticaret ve her ihtiyaca cevap veren yazılım alanında küresel bir oyuncu olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz.
Ekstra modüller, yaratıcı, işlevsel, verimli e-ticaret çözümleri ile her türlü ihtiyaç için uygun bir çözüme sahibiz ve büyük veri şirketleri ve tüketici iş ürünleri için dünya lideri, güvenilir araştırma ve yapay zeka tabanlı veri analitiği çözümleri sunuyoruz.
BASEY powered by bsa, sizinle birlikte, sizi önceleyen, düşünen, işleyişinize eklemlenen, durmadan gelişen, dinamik, yenilikçi çözüm ortağınızdır.
BASEY powered by bsa artık Türkiye'de. Uluslararası deneyimimizden süzülen tecrübemizi Türkiye'nin dijital geleceğiyle birleştiriyoruz. İşinizdeki dinamik süreçleri, en işlevsel platformlarda, size özgü çözümlerle sunuyoruz.
Bugüne kadar yaptığımız işlerle, fark yaratan verimliliğimizle, projelerinizi benimseyerek, işletmenizi yüksek teknolojiyle buluşturup iş akışlarını hızlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Başarınızı stres olmadan sürün! Birlikte gidilecek çok yol, yapılacak çok iş var.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

image